top of page
Pur vahuga majade soojustamine Puron OÜ

Meie lugu ja kuidas see kõik alguse sai!

Kinnisvara omanikule pole ilmselt kellegile võõras teema: kuidas leida hea ja kvaliteetne teenus ja selle teenuse usaldusväärne teostaja? Nii ka meil: see kõik on eluline ja paljud on selles samas olukorras olnud. 

Hakkasime maakodus fassaadi remonttöid tegema, kuni jõudsime vundamendi soojustamiseni. Avastasime, et kõige mõistlikum on seda teha PUR vahuga. Ooteajad tellimusele olid pikemad kui kuu. Leidsime, et meie suvi saab enne läbi kui vundamendi soojustatud saame. Otsustasime rentida seadmed ja töö ise ära teha. Töö kukkus üle keskmise hästi välja ja see ei jäänud märkamata ka naabertaludes. Sealt tuli kohe veel kaks tööd ja sealt omakorda lisandus uusi tellimusi. Nii küpses plaan juba järgmiseks suveks ettevõte registreerida ja teha vajalikud investeeringud seadmetesse ja äriga pihta hakata. Fassaadide värvimine oli asjade loogiline jätk.

Eelkõige pakub PURON OÜ PUR vahuga majade soojustamise ja fassaadi värvimise ja renoveerimisteenuseid just mõeldes eramaja/erakinnisvaraomanikele kuna taolisest vaatenurgast oskame me läheneda ja mõista kõige enam. 

Saagu olema palju toredaid projekte ja objekte ning palju rahulolevaid kinnisvaraomanikke.

bottom of page