top of page

Mis on PUR vaht ehk polüuretaanvaht?

Updated: Aug 3, 2023

Eelkõige on PUR pihustusvaht on suurepärane viis hoone soojustamiseks. PUR vaht annab muljetavaldava soojuspidavause ja lisaks tagab pihustusvaht hoonele niiskuskaitse ja heliisolatsiooni. See meetod on kiire, innovaatiline ja tark lahendus nutikale kinnisvara omanikule. Pihustusvahu meetodit kasutades on võimalik saavutada objekti väga energiatõhus ja energiasäästlik lahendus.

PUR-vahuga on võimalik väga tõhusalt soojustada majade fassaade, vundamente, sokleid, vaheseinu, siseseinu, pööninguid, keldreid ja leida ka erilahendused keerukamatele objektidele ja hooneosadele mis nõuavad teistsugust lähenemist.

Hinnangute ja arvutuste kohaselt on PUR vahu energiakuludelt kokkuhoid vähemalt 30%. Majaomanikule on see märkimisväärne säästmisvõimalus.


Nutika investeerimisplaaniga on võimalik võita märkimisväärne summa küttekuludelt. PURON OÜ on teostanud erinevaid PUR vahu soojustustöid, võimalus mida tasub kasutada.


PUR vahuga majade soojustamine. PURON OÜ soojustab PUR vahuga majade fassaadid, seinad, vundamendid, soklid, katused, laed, keldrid ja põrandad.

Recent Posts

See All

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page